AutoCont nabízí efektivní komunikační řešení které si lze jednoduše pronajmout

Praha, leden 2007 – Společnost AutoCont CZ a.s. nabízí službu AC Profi e-mail, profesionální a bezpečné komunikační řešení, založené na serverové platformě Microsoft Hosted Exchange, které si zákazník může jednoduše pronajmout.

Hlavní výhodou nabízeného řešení je úspora při počátečních investicích. Zákazník nemusí investovat do hardware ani software, ale stačí mu pouze funkční připojení k internetu. Řešení je určeno nejen pro malé a střední firmy i kanceláře, ale i pro jednotlivé koncové uživatelé.

Služba AC Profi e-mail přináší všem uživatelům profesionální komunikační nástroj s možností sdílení informací, zajistí týmovou spolupráci a odbourá nemalé náklady na pořízení, nastavení a podporu emailového serveru. Díky synchronizaci s mobilními přístroji získává zákazník efektivní nástroj, jak mít všechny důležité informace vždy po ruce. Nedílnou součástí tohoto řešení je také vysoká úroveň zabezpečení, zálohování, antivirová ochrana a volitelné šifrování.

Za pravidelnou měsíční částku je k dispozici profesionální komunikační systém s následující funkcionalitou : Plnohodnotná služba včetně licence MS Outlook 2003, Outlook Web Access (OWA), pošta, kontakty, kalendář, veřejné složky, úkoly, přístup z mobilního telefonu, synchronizace se Smartphone nebo Pocket PC, Antivir, Anti Spam (možnost osobní konfigurace), navíc možnost použití vlastních domén, dále ještě sdílení kontaktů, kalendáře, plánování schůzek…

Témata článku: Hardware, Microsoft

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5