reklama

AutoCont má novou posilu pro oblast bankovnictví

Praha, 4. prosince 2006 – Do společnosti AutoCont CZ a.s. nastoupil pan Tomáš Najman, který bude působit v divizi Enterprise Business Sales.

Do pozice Business Development Manager nastoupil pan Tomáš Najman, který do AutoContu přišel ze společnosti GE Money Bank, kde působil na pozici Infrastructure Systems Manager.

 

V AutoContu bude působit v divizi Enterprise Business Sales  a bude se zabývat řešeními pro oblast „banky a finanční instituce“..

Pan Tomáš Najman má vystudovanou Ekonomickou fakultu VŠB-Technické Univerzity Ostrava v oborech Ekonomie, Systémové Inženýrství a Informatika. Mezi jeho koníčky patří cestování, vysokohorská turistika, lyžování, snowboarding, jachting, fotbal a další sporty.

 

 


O společnosti:

 

AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stores.

 

 

Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159

lucie.sejnova@autocont.cz

 

 

 

Témata článku: Snowboarding

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama