reklama

ATComputers opět největším výrobcem a dodavatelem kvalitních PC v ČR

Ostrava, 5. 4. 2007 – Společnost ATComputers i v roce 2006 s velkým náskokem obhájila vedoucí pozici ve výrobě a prodeji kvalitních značkových PC.

Tento úspěch je umocněn i skutečností, že na rozdíl od řady konkurenčních značek, obhájila ATComputers své prvenství převážně  cestou prodeje přes prodejní dealerský kanál  IT specialistů. Zákazníci ATComputers se tak při koupi kvalitního počítače mohli vždy spolehnout i na profesionální podporu spojenou s prodejem, případnou pomocí s instalací a záručním a pozáručním servisem.

Počítače z distribuce ATComputers jsou v ČR prodávány prostřednictvím největší specializované stítě COMFOR, v síti TRILINE a u dalších smluvních odběratelů specializujících se na výpočetní techniku.
      
ATComputers v roce 2006 vyrobila celkem 54 227 ks stolních počítačů. Jednalo se o klasické desktopy jak pro domácí (značky AutoCont Alivio, COMFOR, Premio) tak i firemní použití (AutoCont OfficePro, Triline, Premio), a dále o výkonné pracovní stanice Integra a populární multimediální centra X-Play.

Témata článku: Integra

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama