ATComputers distributorem Intel pro Slovensko

1. února 2007
Kritická chyba Mac OS X tajena?
Ostrava, 1. 2. 2007 – Společnost ATComputers se stala oficiálním distributorem společnosti Intel pro Slovensko. Kontrakt vstupuje v platnost od 1. 2. 2007. Zákazníci tak při svých nákupech Intel produktů u ATComputers mohou využívat výhod partnerských programů IPI/IPP Intel.

ATComputers patří dlouhodobě k nejvýznamnějším partnerům společnosti Intel nejen v rámci České republiky, což dokládá i ocenění „Nejlepší v rozvoji distribučního kanálu“ od společnosti Intel ve střední Evropě získané v roce 2003. Toto ocenění získala ATComputers zejména za špičkové služby, které nyní spolu se zákazníky v ČR  mohou využívat  i zákazníci na Slovensku.

Mezi největší hity v sortimentu Intelu v současné době patří vysoce výkonné a nízkoenergetické doujádrové procesory Intel Core 2 Duo, oblíbené dvoujádrové procesory Intel Pentium D a samozřejmě poslední novinka – čtyřjádrový procesor Intel QuadCore. Všechny tyto procesory jsou již nyní v nabídce ATComputers a od února se na ně mohou tedy těšit i odběratelé na Slovensku.

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5