AT Computers pořádá semináře Europokladny

Ostrava, 20. 3. 2006 – Společnost AT Computers připravila pro své obchodní partnery a zájemce o problematiku registračních pokladen sérii tří seminářů s názvem Europokladny. Přítomni budou i zástupci z Ministerstva financí ČR, kteří v diskusi zodpoví dotazy, týkající se nového Zákona o registračních pokladnách.

Semináře se postupně uskuteční v Ostravě (29.3., Hormony Club Hotel), Praze (5.4., Hotel S.E.N.) a Brně (6.4., Hotel BOBY Centrum), vždy od 10 hodin. Zástupci AT Computers a jejich partneři při nich nejprve představí, jaké jsou možnosti marketingové podpory prodejcům ze strany distributora, podělí se o  zkušenosti s prodejem registračních pokladen v Polsku a přinesou informace k Zákonu o registračních pokladnách. Druhá polovina semináře bude vždy vyplněna představením a praktickými ukázkami nejnovějších registračních pokladen a pokladních systémů.

AT Computers kromě toho, že je dovozcem a distributorem registračních pokladen Elcom, EPSON a IBM, může nabídnout zákazníkům i další přidanou hodnotu v podobě široké sítě profesionálních obchodních a implementačních partnerů. Cílem AT Computers je tedy kromě samotného dodání pokladny i uvedení pokladny do provozu a zaškolení personálu. Samozřejmostí je také technická podpora v průběhu provozu a záruční i pozáruční servis. Proto se semináře dotknou i tohoto aspektu.

Informace o registračních pokladnách hledejte na: www.europokladny.cz.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?