reklama

AT Computers distributorem tiskáren IBM

Ostrava, 6. 6. 2006 – Společnost AT Computers oznámila, že od 1. května 2006 se stala distributorem tiskáren IBM pro Českou republiku.

AT Computers tak rozšíří své portfolio o kvalitní tiskárny určené zejména pro firemní zákazníky. Jedná se o spolehlivá výkonná řešení, zasahující oblast od stolních laserových tiskáren Infoprint 1512 (28 stránek/minutu, cena kolem 10 000 Kč), přes síťová multifunkční zařízení, až po průmyslová zařízení na tisk čárových kódů a RFID. V nabídce AT Computers se nově objeví i kompletní sortiment spotřebního materiálu IBM a také spotřebního materiálu do tiskáren HP.

 

„Díky novému kontraktu se společností IBM můžeme nabídnout svým obchodním partnerům další zajímavou obchodní příležitost. Rozšíření naší distribuce potěší zejména odběratele, kteří mají své zákazníky zejména ve firemní sféře a chtějí prodávat s vyšší marží. Tiskárny IBM jsou navíc ideálním nástrojem pro prodej s přidanou hodnotou. K tiskárnám mohou naši odběratelé svým zákazníkům prodávat také tiskový software, IPDS, IBM servery, propojovací produkty a podobně,“ řekl Aleš Kilnar, generální ředitel společnosti AT Computers. „Při prodeji tiskáren IBM navíc budeme schopni nabídnout našim obchodním partnerům flexibilní podporu v rámci běžných projektů.“

 

 

 

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 5,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.

Témata článku: IBM

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama