ASBIS distributorem komponent ASUS

ASBIS distributorem komponent ASUS

Společnost ASBIS CZ, spol. s r.o., jeden z předních distributorů na trhu IT, se od 15.7.2008 stává autorizovaným distributorem kompletního sortimentu komponent značky ASUS, která je známá svými pokrokovými výrobky a již několik let zaujímá významnou pozici na trhu informačních technologií v České republice i ve světě.

ASBIS CZ nově získala přímou distribuci na základní desky, grafické karty, LCD monitory a optické mechaniky ASUS a rozšířila tak svůj původní distribuční kontrakt na ASUS chladiče, webové kamery, PC barebone, Server barebone, serverové základní desky, zvukové karty, sítě a zdroje napájení.

V nabídce společnosti ASBIS CZ mohou nyní zákazníci nalézt více než 540 produktů značky ASUS, které zahrnují kompletní portfolio komponent značky ASUS včetně bezdrátových síťových produktů, dále také notebooky a EEE PC.

"Podpis distribuční smlouvy mezi Asbis CZ, spol. s r.o. a s polečností ASUS je logickým vyústěním vzniklé situace na českém IT trhu. Jako distributor procesorů Intel a AMD máme ty nejlepší předpoklady pro zvýšení již tak výrazného tržního podílu produktů značky ASUS. Díky silnému finančnímu zázemí spolu s širokou distribuční sítí jsme schopni zajistit maximální pokrytí českého trhu.“ uvedl Bronislav Beneš, obchodní ředitel a jednatel společnosti ABIS CZ, spol. s r.o.

Témata článku: Meta, Generator, Asus Eee Pc

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky