reklama

ARCDATA vyhlašuje soutěž Student GIS Projekt 2009

Společnost ARCDATA PRAHA, s.r.o., vyhlašuje soutěž Student GIS Projekt 2009. Tato soutěž je určena všem studentům, kteří se zajímají o problematiku GIS a vytvořili (či ještě pracují) na projektu využívajícím produkty společnosti ESRI. Do soutěže lze přihlásit seminární, bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci, která byla zpracována v letech 2007–2009.

Geografické informační systémy (GIS) se používají v mnoha oblastech lidské činnosti, např. veřejné správě, dopravě, inženýrských sítích, lesnictví, obchodu, územním plánování, vodním hospodářství, vojenství, zemědělství atp. Geoinformatika se stala běžným předmětem výuky na většině vysokých škol a univerzit v ČR.

Vyvrcholením soutěže Student GIS Projekt 2009 se stane 5. studentská konference, která se bude konat v Kongresovém sálu Masarykovy koleje v Praze 6 – Dejvicích. Přihlášení soutěžící zde budou prezentovat svůj projekt formou přednášky a posteru, odborná porota spolu s návštěvníky vybere nejlepší z nich. Vítěz soutěže rovněž přednese svůj projekt na 18. konferenci GIS ESRI v ČR, která se uskuteční 21.–22. 10. 2009.

Závazné termíny:

  • 17. 4. 2009 – uzávěrka přihlášek do soutěže
  • 28. 8. 2009 – odevzdání závěrečné zprávy z projektu a závazné přihlášky na studentskou konferenci
  • 7. 10. 2009 – termín konání 5. studentské konference

Více informací o projektu, přesné podmínky účasti, přihlášku a 1. cirkulář konference najdete na webových stránkách ARCDATA PRAHA, s.r.o.: http://www.arcdata.cz/akce/student-gis-projekt-2009/.

Témata článku: Poster

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama