reklama

Aleksandar Pantelič postupuje do regionálního managementu Fujitsu Siemens Computers

Novým členem regionálního manažerského týmu společnosti Fujitsu Siemens Computers byl jmenován Aleksandar Pantelič. Bude zodpovídat za rozvoj infrastrukturálních služeb v regionu CEE (střední a východní Evropa).Novou pozici ve společnosti Fujitsu Siemens Computers zaujme od 1. dubna současně se zahájením nového obchodního roku. Na pozici postupuje z místa ředitele společnosti Fujitsu Siemens Computers IT Product Services.

Změnou ve vedení od nového obchodního roku byl oficiálně završen proces integrace divize Product Related Services (PRS) společnosti Siemens Business Services – později přejmenované na Fujitsu Siemens Computers IT Product Services – do organizační struktury Fujitsu Siemens Computers. Na trhu tak vznikl jeden organizační subjekt s komplexním portfoliem produktů i služeb v oblasti IT infrastruktury.

Generálním ředitelem integrované společnosti zůstává Tomáš Rutrle. Ten k posunu kolegy dodává: „Děkuji Aleksovi za práci, kterou pro naši divizi IT služeb vykonal. Podařilo se mu vybudovat silný a kompetentní tým a já mu přeji, aby tento úspěch zopakoval i na regionální úrovni."

Témata článku: Siemens, Fujitsu Siemens

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama