Aladdin uvolnil ekonomický informační systém zdarma

30. září 2008
Sony nabídne 8× Blu-ray vypalovačku

Dne 29.9.2008 byla vydána nová verze ekonomického informačního systému Aladdin 5.2 vhodného pro menší až středně velké firmy. Aladdin zahrnuje okruhy účetnictví, DPH, personalistiku a mzdy pro malé i velké organizace, pokladní evidenci, bankovní výpisy a příkazy, fakturaci, majetek, sklady, objednávky, správu vozidel, knihu jízd, evidenci smluv, pošty atd.

Tato verze je, jako první systém typu klient-server, uvolněna pro menší firmy zdarma a pro větší firmy za velmi výhodné ceny. Podrobnosti naleznete na stránkách www.aladdin.cz, kde si můžete tento systém stáhnout, vyzkoušet a případně hned začít používat.

Aladdin, s.r.o., vyvíjí ekonomický informační systém Aladdin od roku 2001. Za tu dobu se z Aladdina stal komplexní systém nabízející klientům uživatelsky vstřícné a logicky provázané prostředí pro každodenní práci celé firmy - obchodu, skladu, účtárny, personalistů a managementu.

Kromě vývoje software se společnost Aladdin, s.r.o., zabývá také poskytováním daňového poradenství a dodavatelským zpracováním účetnictví a mezd. Zkušenosti a připomínky zaměstnanců, daňových poradců a spolupracujících auditorů jsou pro vývojáře IS Aladdin bohatým zdrojem námětů na nové funkce a vylepšení systému.

Témata článku: Evidence, Auditor, Pokladní systémy

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?