Actinet se stal Gold Resellerem společnosti Nokia

Praha, 2. ledna 2006 - Nokia, přední světová společnost působící především v oblasti mobilních komunikací, udělila firmě Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientované na oblast bezpečnosti informačních technologií, statut Gold Reseller.

Nově získaný statut nejen oceňuje vynikající obchodní úspěchy Actinetu v oblasti bezpečnostních produktů společnosti Nokia v minulých letech, které by byly nemyslitelné bez kvalitních služeb a zkušeností konzultantů Actinetu, ale vyjadřuje také spokojenost s dosavadní spoluprací na mezilidské úrovni. Společnost Actinet Informační systémy poskytuje služby spojené s produkty firmy Nokia již od roku 1999.

O společnosti Actinet Informační systémy Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je přední dodavatel komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií na území ČR a SR. Služby společnosti pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení těchto řešení, tj. vyhodnocení bezpečnostní situace klienta, návrh řešení, jeho realizaci, správu a monitoring. Actinet si uvědomuje význam včasných a přesných informací pro bezvadné fungování bezpečnostního outsourcingu. Proto disponuje vlastním dohledovým centrem, které nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje bezpečnostní situaci klientů. Zabývá se také monitoringem potenciálních bezpečnostních hrozeb, jehož výstupy lze z části nalézt na stránkách zpravy.actinet.cz.

O společnosti Nokia

Nokia je přední světovou společností působící v oblasti mobilních komunikací a hnací silou růstu a udržitelného rozvoje celého odvětví mobility. Nokia zajišťuje spojení mezi lidmi a poskytuje jim přístup k informacím, které jsou pro ně důležité, a to prostřednictvím snadno ovladatelných a inovativních produktů, jako jsou mobilní telefony, přístroje a řešení pro poskytovatele obrazového obsahu, her, médií a pro podniky. Nokia nabízí zařízení, řešení a služby pro provozovatele sítí a podnikovou klientelu.

Témata článku: Monitoring

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?