reklama

Actinet se stal akreditovaným servisním partnerem Crossbeam Systems

Praha 14.březen 2007 – Společnost Crossbeam Systems, přední výrobce vyspělých modulárních bezpečnostních platforem pro velké organizace, certifikovala společnost Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientovanou na bezpečnost informačních technologií, jako svého akreditovaného servisního partnera (CASP).

Actinet se tak stává celosvětově teprve třináctou a v České republice jedinou společností, která vyhověla náročným certifikačním podmínkám. Partnerská spolupráce obou firem započala v roce 2003. Vzápětí získal Actinet certifikaci CAP X, což mu dovolovalo implementovat produkty z nejvyspělejší řady X zařízení společnosti Crossbeam.
Konzultanti Actinetu se s produkty společnosti Crossbeam Systems velmi rychle sžili a dokázali rozpoznat a v praxi využít všechny jejich výhody a možnosti při řešení problematiky bezpečnosti rozsáhlých sítí. Získání akreditace servisního partnera (CASP) je nejen důsledkem složení předepsaných zkoušek konzultanty Actinetu, ale především jde o vyústění dlouhodobé vzájemné spolupráce. Servisním partnerstvím získávají spolu s Actinetem i jeho zákazníci, kteří tak mají možnost sdílet nadstandardní podporu poskytovanou společností Crossbeam Systems servisním partnerům.

Témata článku: Bezpečnost

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama