Acronis se připojuje k partnerskému programu technologické aliance VMware

Ostrava, 13.112006 - Společnost Acronis, Inc., přední dodavatel software pro správu a ukládání dat, oznámila své připojení k partnerskému programu technologické aliance VMware. Tento program dovoluje Acronisu optimalizaci svých produktů Acronis True Image a Acronis Disk Director s VMware Virtual Infrastructure 3, software pro virtuální infrastrukturu pro práci s diskovými oddíly, konsolidaci, instalaci, zálohování a správu serverů v prostředí kritických aplikací.

Partnerský program technologické aliance VMware umožňuje partnerům, bez ohledu na jejich specializaci nebo velikost, prodávat svá řešení ve virtuálním prostředí tak, že jim poskytuje komplexní program s marketingovými a technickými přínosy.

 

Acronis True Image Server umí provádět obnovu serverů fyzický na virtuální, virtuální na virtuální a virtuální na fyzický.  Acronis jako technologický partner VMware bude  u svých produktů pro vytváření obrazů disků a správu disků dále vylepšovat schopnost úzké spolupráce s produkty VMware.

 

 „Velké i malé podniky se obracejí k software přední firmy VMware pro virtuální infrastrukturu z důvodů nákladově efektivní optimalizace své IT infrastruktury,” řekl Zorian Rotenberg, ředitel rozvoje podnikání ve společnosti Acronis. „Acronis True Image poskytuje uživatelům VMware možnost replikace virtuálních počítačů, a produkty Acronis jsou optimalizovány pro produkty virtuální infrastruktury VMware a podporují je. Partnerství zvyšuje nabízenou hodnotu nad rámec zlepšení využití serveru, takže uživatelům VMware nabídneme přednosti pokročilé správy ukládání dat a obnovy po haváriích na fyzických i virtuálních počítačích.

 

Pro více informací kontaktujte:

PRAM Consulting s.r.o.

Karel Kapinus – karel.kapinus@pram.cz

Tel.: +420 224 913 000

 

 

O společnosti Acronis

Acronis nabízí řešení pro správu ukládání dat, která jsou technicky pokročilá pro kritické aplikace a snadno použitelná. Společnost dodává produkty pro obnovu po haváriích, zálohování a obnovu, práci s diskovými oddíly (partition), migraci dat a jiné produkty pro správu ukládání dat pro malé i velké podniky i jednotlivé uživatele. Acronis jakožto globální společnost má kanceláře ve Spojených státech, v Evropě a v Asii a své produkty prodává jak přímo, tak prostřednictvím distributorů a maloobchodních prodejen.

 

O společnosti Zebra systems

Zebra systems s.r.o. založená v roce 1993 je výhradním distributorem Acronis, Inc. a distributorem Parallels, Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Na český a slovenský trh přináší úspěšné produkty těchto firem v českém i anglickém jazyce. Bližší informace o společnosti naleznete na www.zebra.cz

 

Témata článku: Software, Acronis, Suma, Sumo, Distance, Zebra, Acronis True Image

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5