reklama

Acer Predator G3600: Náruživé hraní, ohromující grafika a vynikající výkon

Uživatelé rozhodně neslevují ze svých požadavků na vynikající grafiku, progresívní multimediální funkce a špičkový výkon.Vzhledem k rostoucí spotřebě a tvorbě médií se zařízení musí přizpůsobovat jejich nárokům. Predator G3600, který využívá výkon procesorů řady Intel® Core a špičkové grafické řešení, nabízí zábavu a hry ve vysokém rozlišení, jedinečnou grafiku a vynikající výkon.

Široký výběr progresívních diskrétních grafických karet s vynikajícími funkcemi s podporou Microsoft® DirectX® 11 zprostředkuje úžasný obraz při pracovním využití i při zábavě.Predator G3600 rovněž podporuje NVIDIA® 3D Vision™.Chcete-li tedy dosáhnout při hraní her naprosto ohromujících stereoskopických zážitků, stačí připojit k Predatoru monitor Acer GD245HQ 3D a brýle NVIDIA® 3D Vision™.Nebuďte však překvapeni dokonale realistickým obrazem.

Klepněte pro větší obrázek

Predator G3600 vybavený procesory Intel® Core druhé generace dokáže inteligentně přizpůsobit výkon nejnáročnějším úlohám, jako např. digitální tvorbě, úpravě multimediálních souborů nebo hraní akčních her.Osobní počítač s podporou multitaskingu umožňuje pracovat rychleji a tím podstatně zvýší vaši produktivitu.

Spojení čipsetu Intel® H67 Express se špičkovým grafickým řešením zaručuje obraz ve vysoké kvalitě, který oceníte při sledování zábavy a hraní her ve vysokém rozlišení, i jedinečnou grafiku a vynikající výkon. Predator G3600 je rovněž vybaven mechanikou Blu-ray Disc™, která zajišťuje dokonalé podání filmů a nejnovějších her ve vysokém rozlišení s nejvyšší kvalitou obrazu.

Vysoká a štíhlá skříň počítače je charakteristická lomenými liniemi, které dávají tušit, jaký výkon se skrývá uvnitř, zatímco kombinace matných a lesklých povrchů dosahuje jedinečného vizuálního účinku. USB a audio porty jsou příhodně umístěné na horní ploše skříně, která je opatřena drážkami umožňujícími přehledně vést kabely různých průřezů. Vzadu na skříni se nachází ergonomické držadlo určené k přenášení počítače.

V přední části může být umístěna volitelná šachta s možností výměny disků, která usnadňuje rozšíření kapacity počítače. Jakmile je tedy disk plný, stačí ho vyměnit. Disk lze navíc jednoduše vyjmout a vložit do zařízení Aspire EasyStore či Aspire RevoView, které vám umožní sledovat filmy nebo si prohlížet snímky s přáteli a rodinou.

Predator G3600 je vybaven softwarem Acer Arcade Deluxe 5.0, který usnadňuje správu digitální knihovny. Úžasné a přitom jednoduché rozhraní obsahuje následující nástroje:

  • Arcade Photo: intuitivní nástroj pro snadnou a rychlou správu a zobrazení oblíbených snímků.
  • Arcade Videos: zobrazuje videa, převádí je do jiných formátů anebo je ukládá online.
  • Arcade Music:centrum pro ukládání a přehrávání všech hudebních souborů.

Predator G3600 nabízí více než dostatečný prostor pro digitální knihovnu.Až tři 2TB pevné disky SATA zaručují jedinečnou flexibilitu a neobyčejně velkou kapacitu.Víceformátová čtečka paměťových karet podporuje nejrůznější typy karet a spolu s 12 porty USB usnadňuje správu a sdílení souborů.Až 16 GB paměť DDR3 zajišťuje efektivní multitasking a přehrávání videí, zatímco sběrnice PCI Express® druhé generace umožňuje v počítači používat optimální díly, jako např. špičkové diskrétní grafické a síťové karty, s nimiž dosáhnete nejvyššího možného výkonu.

V závislosti na modelu může být Predator G3600 vybaven až dvěma porty USB 3.0, které přenášejí data mezi počítačem a externími zařízeními 10x rychleji než rozhraní předcházejícího standardu, přičemž současně mají třetinovou spotřebu ve srovnání s USB 2.0 a dobíjejí nabíjecí baterie mnohem rychleji.

Stolní počítač lze jednoduše připojit k pevné i bezdrátové síti prostřednictvím rozhraní Gigabit Ethernet se spolehlivým spojením kabelem či modulu 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIEDurčeného ke snadné bezdrátové komunikaci.

Technické údaje Predator G3600

Operační systém

Originální Windows® 7 Home Premium 64bitový1
Originální Windows® 7 Home Basic 64bitový2
Linpus® Linux® X Window
FreeDOS

Procesor2, 3

Procesor Intel® Corei7-2600
Procesor Intel® Core i5-2500
Procesor Intel® Core i5-2400
Procesor Intel® Core i5-2300
Procesor Intel® Core i3-2120
Procesor Intel® Core i3-2100

Čipset

Čipset Intel® H67 Express

Systémová paměť2

Až 16 GB DDR3 1333 MHz SDRAM (čtyři DIMM s podporou dual-channel)

Pevný disk2, 4

Až tři pevné disky Serial ATA, každý s kapacitou až 2 TB
1x šachta pro 3.5" pevné disky s možností snadné výměny (volitelná)

Optická mechanika2

Vypalovací mechanika BD
Čtečka BD a vypalovací mechanika SuperMulti

Čtečka paměťových karet2

Víceformátová čtečka paměťových karet s podporou:
·CompactFlash® (typ I a II)
·CF+ Microdrive
·MultiMediaCard (MMC)
·MMCmobile
·Zmenšená karta MultiMediaCard (RS-MMC)
·Secure Digital (SD)
·miniSD Card
·xD-Picture Card™
·Memory Stick®,
·Memory Stick PRO
·Memory Stick Duo
·Memory Stick PRO Duo

Grafika2

Diskrétní karta s podporou špičkových grafických karet NVIDIA® GeForce® a ATI Radeon, Microsoft® DirectX® 11

Zvuk

Zvuk s vysokým rozlišením s podporou 5.1 kanálů

Síť

Lokální síť:Gigabit Ethernet, WLAN: 2, 5 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED

Rozhraní

Vpředu:
·Víceformátová čtečka paměťových karet
·4x port USB 2.0
·Konektor pro sluchátka/mikrofon line-out

Vzadu:
·6x port USB 2.0
·Porty PS/2 pro klávesnici a myš
·3x audio konektor
·Port Ethernet (RJ-45)
·1x port D-Sub VGA
·1x port HDMI VGA
·Modul USB se dvěma porty USB 2.0
·Přídavná karta se dvěma porty USB 3.02

Rozšíření

Slot PCI Express® 2.0x16
3x slot PCI Express® 2.0x1

Software2

Acer Arcade Deluxe 5.0
Acer eRecovery Management
Adobe® Reader®
eSobi
Předinstalovaný Microsoft® Office 2010 (je třeba zakoupit produktový klíč pro aktivací)6
Microsoft® Office Starter 20107
Zkušební verze McAfee® Internet Security Suite3
MyWinLocker®
Nero® 9 Essentials
Oberon GameZone
Vyhledávač Microsoft® Bing

Rozměry

180 (š) x 436,5 (h) x 418 (v) mm

Napájecí zdroj2

500 W (aktivní PFC, certifikace 80Plus, účinnost vyšší než 82%)

Volitelné příslušenství

Klávesnice a myš
Dálkový ovládač

Windows®Life without Walls.Acer doporučuje Windows 7.

1.Pouze 64bitový software umožňuje využít přednosti 64bitového zpracování.

2.Specifikace závisí na modelu.

3.Procesory Intel® Core druhé generace podporují technologii Intel® Hyper-Threading, která umožňuje využívat na čtyřech jádrech celkem osm výpočetních vláken a tím dosáhnout nejrychlejšího možného zpracování.

4.Podporuje dvě připojení SATA 6 GB/s.

5.Skutečná propustnost dat může záviset na stavu sítě a faktorech prostředí, např. na provozu v síti, režii sítě, konstrukci budovy a nastavení přístupového bodu.

6.Je třeba zakoupit produktový klíč k Office 2010, aby bylo možné aktivovat jednu z následujících sad Office 2010, které jsou předinstalovány v tomto osobním počítači:Office Home a Student 2010, Office Home a Business 2010, Office Professional 2010.

7.Zahrnuje předinstalovaný Microsoft® Office 2010 Je třeba zakoupit produktový klíč, aby bylo možné aktivovat celou sadu Microsoft Office 2010.V tomto osobním počítači jsou předinstalovány programy Word a Excel s omezenou funkčností, které obsahují reklamy.Aplikace PowerPoint, Outlook a Publisher nejsou předinstalovány.

8.Délka zkušební doby závisí na příslušné oblasti a specifikaci.365denní zkušební doba pro Čínu, Tchaj-wan, Hongkong a Singapúr (v modelech s OS v tradiční a zjednodušené čínštině), 60denní zkušební doba pro ostatní oblasti.

Témata článku: Predator, Port, Porta, Intel Core, Acer Predator, Memory, Memory Stick, Home Office, Paměťové karty, Multitasking, Nvidia 3D Vision, Oberon, Videos, Audio kabely, Ergonomická klávesnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama