Acer ICONIA TAB A500: Dokonalý dotykový zážitek v HD

Mobilita a inovace, které vždy tvořily součást genetické výbavy společnosti Acer, nyní našly výraz v novém 10,1” tabletu Acer ICONIA TAB A500, který je určen k dokonalé zábavě, protože nabízímultimédia, hraní her a surfování na webu ve stejné kvalitě jako domácí osobní počítač a navíc i jedinečné ovládání prostřednictvím vícedotykové technologie.

Tenký, šikovný tablet ICONIA Tab A500 s mnoha inovativními funkcemi je vybaven nejnovějším vysoce intuitivním operačním systémem Google Android 3.0 “Honeycomb”, který představuje novou verzi platformy Android optimalizovanou přímo pro tablety a ve spojení se zcela novým uživatelským rozhraním Acer zaručuje naprosto jedinečnou úroveň interaktivity.

Klepněte pro větší obrázek

Navíc předinstalovaný systém Acer clear.fi pro sdílení médií umožňuje snadno připojit tablet k domácí síti clear.fi a jednoduše vyhledávat, přehrávat a sdílet multimédia v domácí síti a okamžitě předávat aktuální informace ze sociálních sítí.

Tablet navržený pro multimediální zábavu je vybaven 10,1” displejem s vysokým rozlišením,barevným kontrastem a širokým úhlem pohledu, který zajišťuje vysokou přesnost podání barev, a tedy lepší vizuální zážitek při pohledu z různých úhlů, aumožňuje uživatelům hrát nebo sdílet video ve vysokém rozlišení s přáteli i na cestách.Port HDMI s podporou 1080p umožňuje sledovat multimediální obsah v plném vysokém rozlišení i na velké televizní obrazovce nebo monitoru.

10,1” tablet s kapacitním vícedotykovým displejem zaručuje pohodlné sledování z každého úhlu. Hliníkové šasi vypadá a působí úžasně a povrchové provedení s vysokým leskem a vzorem rytým laserem upoutá jemnou rafinovaností. Přes svou tloušťku pouhých 13,3 mm má dostatečný výkon, abyste se mohli bavit i pracovat kdekoli.

Jednou z nejlepších funkcí tabletu je však možnost hraní špičkových arkádových her ve vysokém rozlišení i náročných online 3D her díky vícedotykovému displeji a gyrometrickému ovládání, a tedy zaručuje zábavu na úrovni srovnatelné jedině s nejlepšími herními konzolemi.

Acer ICONIA TAB A500 je vybaven dvoujádrovým procesorem NVIDIA® Tegra 2 - prvním mobilním dvoujádrovým procesorem, který umožňuje až dvojnásobně rychlejší surfování na internetu, a tedy zaručuje nejlepší zážitky na webu, a dále úžasnou grafikou zajišťující jedinečný obraz ve vysokém rozlišení, hraní 3D her i her v kvalitě srovnatelné s konzolí a přehrávání multimédií kdekoli díky grafickému procesoru s ultranízkou spotřebou energie (ULP) NVIDIA® GeForce®s podporou Flash 10.1. Navíc si můžete vychutnat filmy, fotografie apod. na velké televizní obrazovce v nejvyšší kvalitě v plném rozlišení 1080p.

Široká nabídka připojení včetně Wi-Fi, 3G či Bluetooth®2.1 rozšiřuje možnosti komunikace na cestách a umožňuje vám zůstat ve styku se všemi, na nichž vám záleží. Zadní 5MP kamera a přední HD kamera jsou ideální pro nahrávání videa, videochatování či fotografování a odesílání snímků na Facebook, YouTube či Picasa. Lze ji rovněž využít jako snímač čárového kódu.

Témata článku: Acer Iconia, Hero

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5