Acer Aspire One 722: Senzační multimediální zážitky

Acer Aspire One 722: Senzační multimediální zážitky

Nepřehlédnutelný design, elegantní styl a vše, co potřebujetek vynikající zábavě nacestách včetně delší výdrže baterie. Takový je ve stručnosti nový Aspire One 722.

Aspire One 722 byl od počátku vyvíjen se záměrem spojit elegantní a stylový vzhled s úžasným výkonem, který umožní uživatelům vychutnat si multimédia v nejvyšší kvalitě – filmy, hry, fotografie a videa bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Netbook osazený procesorem AMD Fusion Accelerated Processing Unit (APU) dokáže zprostředkovat neobyčejné zážitky a ohromující multimediální obraz ve vysokém rozlišení kdykoli a kdekoli.

Klepněte pro větší obrázek

Aspire One 722 je vybaven technologií AMD APU Fusion, která spojuje procesor AMD C-50 s grafikou AMD Radeon HD 6250 a podporuje nejmodernější grafické standardy, dokáže zpracovat obraz v reálném čase a zlepšuje ostrost barevných přechodů, zvládne snadno jakoukoli úlohu. Nyní si můžete vychutnat video v plném vysokém rozlišení na internetu, streamovat video až 3x rychleji anebo sledovat filmy ve vysokém rozlišení.

Aspire One 722 je nejen dokonale připraven k surfování na internetu a k využití výhod současného vizuálního digitálního prostředí, avšak dokáže efektivně plnit i každodenní úlohy, jako např. elektronickou poštu, chatování, prohlížení fotografií, úpravu dokumentů, a rovněž umožňuje používat multitasking i při práci s náročnýmiaplikacemi. Podpora rychlé paměti DDR3 usnadňuje řešení i těch nejnáročnějších úloh.

Klepněte pro větší obrázek

Aspire One 722 však vyniká nejen výkonem. Netbook v barevných odstínech Aquamarine, Burgundy Red a Diamond Black je vybaven lesklým, třpytivým víkem s texturou se vzorem vln na vodní hladině. Měkký matný povrch plochy pro opření dlaní ladí s barvou víka a prsty ani dlaně na něm nezanechávají otisky. Tenký (přesně 1”) a kompaktní (pouze 1,35 kg se šestičlánkovou baterií) počítač lze snadno uložit do tašky či batohu a přesto je vybaven 11.6” displejem, který je určen pro pohodlné používání.

Psaní na klávesnici Acer FineTip standardní velikosti je příjemné a umožňuje pracovat s vysokou produktivitou i na cestách. Klávesnici doplňuje vícedotykové ukazovací zařízení, které zajišťuje snadnou navigaci i bez myši - pouhým pohybem prstů lze přetáčet dokumenty, otáčet obrázky, zvětšovat je či zmenšovat anebo surfovat na webu.

Nový netbook je vybaven 29,5 cm (11.6”) displejem Acer CineCrystal s vysokým jasem, podsvícením LED diodami, rozlišením HD a poměrem stran 16:9, a tedy je ideální nejen pro zábavu, ale i na práci. K tomu účelu je opatřen portem HDMI, k němuž lze jednoduše připojit televizor s vysokým rozlišením anebo videoprojektor a sledovat obsah na velké ploše v rozlišení 1080p, a tak zprostředkovat jedinečné zážitky.

Široká nabídka připojení včetně Wi-Fi, LAN a volitelného 3G modulu nebo Bluetooth® rozšiřuje možnosti komunikace na cestách a umožňuje zůstat ve styku se všemi, na nichž vám záleží. Pokud chcete hovořit tváří v tvář, fotografovat anebo využít videokonference oceníte webovou kameru Acer Crystal Eye a software Acer Video Conference Manager, který zlepšujekvalitu obrazu a umožňuje okamžitě odesílat fotografie, dokumenty a obrazovky.

Aspire One 722 využívá řešení šetrná k životnímu prostředí v průběhu všech fází životnosti výrobku - ve výrobě, balení a recyklaci. Splnění předpisu Energy Star® v5.0 a směrnic RoHS a WEEE EU představuje záruku efektivního využití energie, správného používání a likvidace nebezpečných látek. Panel podsvícený LED diodami dokazuje, že netbook neobsahuje rtuť a dosahuje 22,2% úspory energie ve srovnání s běžnými displeji netbooků.

Témata článku: Aspire, Netbook, One X, Acer Aspire One, Fusion, Rohs, Crystal, Led televizory, Black Diamond

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky