reklama

Abra a Konsigna - řešení pro maloobchody

19. března 2007
ATI R600 za $49,99 v aukci na eBay
ABRA Software, a.s. navázala úzkou obchodní spolupráci s firmou KONSIGNA Handel k.s., dovozcem a distributorem tiskáren značky STAR Micronics pro ČR a ostatního pokladního hardware a periférií potřebných pro provoz pokladního software.

Spolupráce společností ABRA a KONSIGNA spočívá ve společné péči o zákazníka, který vlastní maloobchodní prodejnu, obchod, butik, nebo trafiku. Takový zákazník stojí často před problémem správně spojit program a počítač takovým způsobem, aby to bylo pro jeho prodejnu použitelné a funkční. Spolupráce ABRA Software a KONSIGNA Handel takové řešení přináší.

Každá z těchto firem je specialistou a odborníkem ve své oblasti. ABRA řeší informační systémy včetně podpory maloobchodního prodeje a KONSIGNA se specializuje na hardware, které je také při maloobchodním prodeji potřeba.
 
Výsledkem je balíček tvořený bankovní tiskárnou STAR Micronics a systémem ABRA G2. To je základ pro každou prodejnu. „Nákup společného balíčku je pro zákazníka zárukou, že "železo a program" budou spolupracovat k jeho spokojenosti“, uvedl Robert Kuzma, marketingový ředitel společnosti ABRA.

Témata článku: Hardware, Software, Star

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama