reklama

10. odborná konference KARAT OPEN 2007

Přerov 17.4.2007. Společnost KARAT Software a.s., pořádá již 10. ročník odborné konference KARAT Open 2007, která se koná v Ostravě dne 26.4.2007 a následně pak v Praze dne 10.5.2007.

Konference je určena především  manažerům,  IT odborníkům a  uživatelům středních a velkých společností, které  plánují pořízení informačního systému. Svým zaměřením je rovněž vhodná i pro odbornou IT veřejnost a média.

Cílem konference je seznámit účastníky se specifickými vlastnostmi komplexního informačního systému KARAT. Praktickým přínosem bude zejména reálná případová studie, jejímž prostřednictvím se účastníci dozví s jakými nároky na klienta je spojena implementace informačního systému ve firmě. Na praktickém příkladu pak bude možné shlédnout jak rychle a snadno může přímo uživatel upravit potřebné části informačního systému KARAT vlastními silami.Prostřednictvím zástupce HVB Bank budou prezentovány informace  a návod postupu pro financování informačního systému z prostředků Evropské unie..  O problematice podnikatelských rizik, která souvisejí s implementací a využíváním podnikových informačních systémů, bude hovořit Ing. Petr Sodomka, Ph.D., předseda Centra pro výzkum informačních systémů (CVIS) při Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

Témata článku: Software, Microsoft, Karat

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama