» Poradna » Notebooky

Zvukové zariadenia

Dobrý deň,potreboval by som poradiť zo zvukovými zariadeniami. Mám notebook. Keď si zapnem Nahrávanie zariadenia zobrazuje mi tam len vstavaný mikrofon a keď pripojím iný do ntb tak mi nefunguje a ani ho nezobrazuje. Ak pripojím slúchadlá tak fungujú ale nezobrazuje ich.

Odpovědi na otázku

1. Nainstaluj SPRÁVNÝ ovladač zvukové karty (zjistíš podle vendor&device ID).2. Ošetři aby ti tam zase Win. nenacpaly ten svůj generický. Ten je sice nový, ale fungují jen základní funkce...