Zvuk SPDIF z PC Přes domácí kino

zdravím potřebuji radu propojují zvuk z PC na Domácí kino přes Opticky kabel SPDIF jeden konec kabelu je zapojen na vystup ze Základní desky druhy konec je připojen na vstup do Domácího kina ale nějak to nefunguje Přitom na kině je zobrazeno DIGITAL IN PC takto by to mělo fungovat ale bohužel když pustím třeba film na PC tak přes kino nic nehraje hraje to pouze s Beden U PC kde by mohl byt problém děkují

Odpovědi na otázku

Klikni pravym na repracek dole na liste vedle hodin, vyber zarizeni pro prehrvani a na karte která se otevre klikni pravym na zarizeni kterym chces prehravat (spdif, repro...)a nastav ho jako vychozi...

No musite na pocitaci vybrat, ze se ma zvuk prehravat nikoli do beden, ale do toho optickehop vystupu. Kliknout na repracek vpravo dole, Zarizeni pro prehravani a tam vybrat to spravne.