» Poradna » Mobily

Zvuk nejde ani ze sluchátek, ani z repráků

Zdravím,chtěla bych se zeptat, kde je problém, pokud nejde zvuk ani ze zapojených repráků do ntbku, ani když napojím k ntbku sluchátka. Přičemž, Řadiče zvuku, videa a her hlásí, že jsou aktuální. Ještě upřesním, že když zapojím repráky/sluchátka, tak se mi v možnosti Zařízení pro přehrávání objeví pouze Speakers (HDAD) - normálka zvuk z ntbku, ale Digital Audio (HDMI) hlásí "nezapojeno".Takže v Biosu je vše povoleno a Ovladače Zvukových zařízení HDA a NVIDIA Virtual Audio Device jsou aktuální.Děkuji za rady, reakce :)

Odpovědi na otázku

HDMI audio je digitálne. Slúchadlá i repráky sú analógové. Takže musí byť predvolené Speakers. Pozrin sa či nemáš stiahnutú hlasitosť. Pozri - Ovládací panel - Zvuk - Prehrávanie - Speakers - klikni PTM - Vlastnosti a dole Používať toto zariadenie (povoliť).