» Poradna » Notebooky

Zvládne GTA 5 muj notebook?

Zdravím. Zkoušel nekdo rozjet GTA 5 na stejne nebo podobne sestavě ?Procesor: Intel Pentium 2020M Ivy Bridge 2.50GHz Grafika: AMD Radeon HD 8570 2GBRam: 4GB DDR3 1333MHzDekuji za odpovědi!

Odpovědi na otázku

Notebooky nejsou na hry. A tvůj je totální šrot. Na kancl a multi OK.http://www.jrc.cz/diskuze_pc_grand_theft_au...

Záleží na definici "zvládne". Pro představu: https://www.youtube.com/watchČtyrjádrový AMD ve videu je na úrovni tvýho Pentia a grafika je stejná, takže výsledky budou podobný, v popisu máš FPS a ve videu nastavení.

takze nehratelny

Dobrá rada to video akorát, že to vypadá hůř než na PS3 spíš jako PS2 hra.

já rozjedu kolo do kopce, ale ujedu jen pár metrů. ty na tom budeš podobně. hraju to nas i5 3470 + r9 280 a řeknu ti, že r9 290 by byla fajn, takže uvidíme co ty na to. v každým případě je to bomba hra.

ne

Bohužel nejspíš ne. Na mém Lenovo G580 kde mám po upgradu 8 GB RAM, Grafiku Nvidia GeForce 635M 2 GB a procesor Core i5 3210M s frekvencí až 3,2 GHz. A GTA V tahám na skoro nejnižší detaily v rozlišení 1280x600 na 30 FPS, ale CPU má teploty 75-82°C . Takže zkusím prvně procesor přepastovat a pak se uvidí.Ale co tím naznačuju, tvoje grafika je podle testů slabší než moje, procesor je jednoduše low-end a máš o 4 GB méně RAM. A jestli máš notebook značky Acer, tak na GTA zapomeň, ten notebook by shořel.