» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zrušení zamknutí obrazovky u noťasu

Ahoj, našel jsem tento dotaz, bohužel zůstal bez odpovědi. Týká se i mě. "Odejdu od notebooku a po příchodu zpět po krátké době, minuty, mám zamčenou obrazovku a opět se musím přihlásit. Při tom zhasnutí a uzamčení se rozpojí i WiFi. Nevím, kde to ještě všude nastavit, aby se tak nedělo, nebo dělo, ale až po delší době.- V napájení a režimu spánku mám samozřejmě nastaveno něco jiného. Zkoušel jsem tam už kdeco, nyní tam mám, že pro napájení z baterie i ze sítě se nemá obrazovka nikdy vypnout a režim spánku se nemá nikdy spustit. Samozřejmě na to soudruzi z NDR ve svých Windows 10 tak nějak kašlou a počítač se mi zamyká sám stále a obrazovka se vypíná taky". Věděl byněkdo co s tím? Díky..

Odpovědi na otázku

A kde si myslíš, že jsem tenhle dotaz našel, streda gůgl nepomohl...

jen pohledat v jednotlivých kolonkách. Nepodám ti po lopatě tu správnou kde je popis Jak na to

Pri W10 AU 1607 zrušiť uzamknutie obrazovky dokážem, ale predstavuje zásah do jediného systémového súboru (stačí mu odňať prístupové práva alebo súbor premenovať) a tak kvôli tejto zámernej ochrane zo strany MS ti návod neprezradím. Údajne zive.cz nie je warez.Mám silné tušenie, že MS týmto spôsobom výhradne pri 1607 špekuluje do budúcna umiestňovať do uzamykacej obrazovky svoje reklamy, aby sa nedali odstrániť. Istý rusák sa s týmto problémom niekde verejne popasoval so zložitým návodom, len mu jeho kutilstvo s odstránením uzamykacej obrazovky fungovalo iba do prvého reštartu mašiny.

Mě funguje, ač mi toho netřeba.

Si děláš pr...el, že? Chceš říct, že veškerá nastavení (legální) jsou ve woknech úplně k ničemu? Odebrání práv jednomu souboru, není přece zásah do práv MS...

To, že se zamkne při nečinnosti až tak nevadí, ale se..re mě to když se koukám např. na Horizon Go, nebo si pořizuji výpisky z článků a vypne se obrazovka asi po pěti minutách. A znova heslo a takhle pořád dokola. Přece není možné, že s tím nejde nic udělat?

Mě to nedělá, možná proto že ji ruší myš neposedná. Za stovku Genius. Zabliká i při zavřeném víku

třeba najdeš něco ba skoro samém konci o sedmácj. Dýl tomu co jsem pročítal a zkoušel v ne sedm ani osmhttp://kevincomputers.4fan.cz/

To jsem našel taky, nefunguje, ani zásah do registrů..:(

prodám myšku neposedku nebo vyměmím za nový ntb

By sis moc nepomohl, Samsung z r.2013😁

Toshiba 2009, Vista