» Poradna » Mobily

Zrušení neaktivní SIM karty. U kterého operátora nejdéle?

Dobrý den, primárně využívám firemní telefon, ale nechci přijít o osobní číslo na druhé SIM kartě. Řešením se zdá dobíjet kredit alespoň 1x za 6 měsíců (u Mobil.cz).Umožňuje některý z operátorů delší období bez dobití kreditu? Napadá někoho jiné řešení, jak nepřijít o pěkné a navyknuté číslo? :) Děkuji

Odpovědi na otázku

T-Mobile 200 Kč/rok.

Pardon, tak změna. U Mobil.cz je to také 12 měsíců :)

Mobil.cz = Paegas alias Tmobile

=alias Deutche Telecom = alias Skopčáci = alias ČR je záložní ekonomika Německa ... tak to podporujte a ještě Čínu.....

Jen upozorním na jednu věc - pokud kreditu skončí platnost 6 měsíců, tak po dalším dokoupení kreditu se neoživí - prostě propadá! Je to svinstvo, ale bohužel je to tak. Když sem se tomu divil u jednoho takového erárního čísla na infolince, tak mě poslali, slušně řečeno, stěžovat si na lampárnu. Převedl jsem ji na Kaktus - tam je životnost 12 měsíců.

U Vodafone tarif na míru - bez balíčků je za 0 Kč měsíčně.

10+3 měs

Ze stránek VodafoneJaká je platnost kreditu? Za jak dlouho musím dobít?... Platnost kreditu je 10 měsíců Během ... během následujících 3 měsíců svou kartu dobijete, vrátíme vám propadlý kredit ..což je 10 + 3

Tarif na míru není předplacenka, tam není potřeba pro udržení nic, leží mi to v šuplíku léta. Ale je otázka jestli to ještě dávají, v ceníku je poznámka o dostupnosti pouze pro firemní zákazníky.

Kamarád má roky volání ve Vodaf za 6 kč třeba hodinu v siti - už neaktivovatelné pro jinéU T mobile mám emaily za kB, t.zn za 70 hal bez přílohy - nastavit od r. 2007 nejde

nechápem čo riešiš. Roky SIM nepoužívaš a zrejme roky nebudeš, ale nechceš prísť o číslo. To čo je za logiku??? Kup si druhý tel ak ju vieš využiť, alebo zahoď. Alebo zbieraš všetky odpadky? Ak nejakú SIM mám, tak ju využívam

Kaktus 50Kč/rok

Tuším ČEZ za 0,- bez podmínek

CEZ mam a mam pocit, ze nemaji bejt vic jak 3 po sobe jdouci faktury za 0, coz mi prijde osobne celkem fajn, staci jednou za 1/4 roku poslat 1 SMS

Ale musí se to hlídat, u Kaktusu to stačí jen jednou ročně a kredit lze využít nebo někomu zase převést.

Tak si vem paušál... Třeba za 25kč/měsíc u gomobil.czhttp://www.gomobil.cz/tarify/na-miruTo by tě vyšlo na 300kč na rok a je to.

Ale rozdíl je v tom, že ty 300,- by ti to sebralo aniž bys volal. Jinde si sice musíš třeba dobít alespoň ty 200,- za rok, ale když nebudeš volat, tak ti ten kredit tam pořád zůstává a jen se navyšuje (můžeš jej využít v budoucnu).

odorik.cz - kartu lze max. na půl roku suspendovat. Pak se musí probudit a klidně zase uspat. Za ten den, kdy byla chvíli aktivní, to stojí 0,70-,

Nejlíp tedy z předplacenek vychází t mobile za 200 kč s bezplatnou zákaznickou linkou, nevázanou jako u Oskara na heslo .