» Poradna » Web a internet

Zřízení schránky pro sdílení fotografií ze setkání spolužáků chráněnou heslem

Jedná se o návod ke zřízení datové schránky ne webu pro ukládání fotografií ze setkání spolužáků ve formátu JPEG, které bude sdíleno spolužáky a chráněné heslem.

Odpovědi na otázku

Na to je vhodný Google Drive, Dropbox a jistě mnoho dalších služeb... koneckonců, třeba i uloz.to

Jak už někdo napsal - DropBox, Google Drive, - za mě osobně asi nejlepší (a v základu 30GB) OneDrive ...

buď to zaheslují už oni třeba do 7z nebo RARu a heslo si domluvíte společné, aby ho věděla celá vaše skupina, ale nebylo veřejně na netu. Pak to můžou házet třeba na uložto, uschovna.cz nebo leteckaposta.czPokud chceš, aby nebyla potřeba registrace, ale všichni to mohli sypat do jedné složky, tak by šlo MediaFire FileDrop, ale odtud to pak bez odkazu stáhneš jen ty coby majitel účtu a musel bys ty odkazy na stažení předávat dál - např. mailem...

já bych použil Rajce.net .... tam musí mít účet jen ten, kdo fotky sdílí a album může chránit heslem, které rozešle spolužákům

já myslím, že v tomhle případě jde o to, aby každý ze skupiny mohl sdílet ...

Rajče, UložTO, OneDrive, GoogleDrive atd., všude můžeš omezit přístup.

Pokud má Vaše třída stránku na spoluzaci.cz , tak tam je i fotogalerie.