» Poradna » Ostatní

Zobrazování aktivity na messengeru

Dobrý den, před týdnem jsem si koupila nový mobil a mám problém s aplikací messenger. Při prvním nainstalování se mi u aktivit přátel zobrazovalo jen "nyní aktivní," "aktivní před 12 hodinami," aktivní před 16 hodinami" Tak jsem aplikaci odinstalovala a poté znovu nainstalovala. Moc se nezměnilo, až na to, že se mi u všech kontaktů zobrazuje jen "právě teď aktivní," i když zrovna nejsou. Operační systém mám android, značku mobilu jsem nezměnila, mám stále samsung. U předešlého mobilu mi zobrazení aktivity funguje. Nevíte, čím to může být a jak to zprovoznit? Děkuju za odpověď.

Odpovědi na otázku

bohužel s tím neporadím, jen koukám, že mám podobný problém, nemám samsung, ale i tak u mého telefonu je někdo aktivní, skočím na PC a v dobu není, kouknu na telefon, tam zas je... netuším, ale zřejmě mám podobný problém

neuviedla si nič podstatné, takže ti asi ťažko poradíme..a nakoniec možno hľadáš chybu tam, kde nie je