» Poradna » Web a internet

Zobrazení emailů na seznam.cz

Zdravím,poslední tři dny mi nejdou zobrazit emaily na seznam.cz. Používám IE10, na stránkách seznamu se přihlásím, ale zobrazí se "stránka nelze zobrazit", když jde o krok zpět tak se zobrazí stránka seznamu, kde jsem již přihlášen, ale jakmile se chci dostat na emaily, stránka se nezobrazí. Jinak mi vše funguje. V možnostech internetu mám zaškrtnuty protokoly TLS a SSL. Když použiju např.Mozillu tak to jde. IE11 jsem odstranil již dříve z důvodu stálého výpadku.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Proč nevytáhneš starý dotaz na totéž a píšeš nový. Stačí napsat otazník a odeslat, aby se ti dotaz ukázal zase nahoře

Zkus obnovit upřesňující nastavení. Nástroje-Možnosti internetu-Upřesnit...

Ale no tak samo, že toto bylo vyzkoušeno jako první :) i čistá instalace na test stroji.

Proč se zaplevelujete poradnu, když řešení znáte? používejte Mozillu a ušetříte si nejen tento ale i spoustu dalších problémů.

Rada bych viděla filmJsem božska