» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zobrazení e-mail adresy v Outloku

Po instalaci Windows 10 se mi začaly zobrazovat v Microsoft Outlook 2007 v odesílaných zprávách "komu" nebo "skrytá" nejenom jméno, ale i e-mailová adresa. Jak mohu zabránit zobrazování e-mail adresy? Děkuji Míla

Odpovědi na otázku

Adresář / Zobrazované jméno

V Adresáři mám vytvořenou skupinu a když vložím celou skupinu do "Komu" a rozbalím ji k úpravě, tak se mi právě zobrazí Jména i e-mail adresy. Dříve se zobrazovaly pouze jména. Děkuji Míla

Tak jak máš adresáři nastaveno "Zobrazované jméno", přesně tak ho uvidíš i po vložení do pole Komu u nového e-mailu, ať ho vkládáš jednotlivě nebo jako slupinu, na tom již nezáleží.Příjemce ale stejně vidí všechny e-mailové adresy, ať už je ty při odesílání zobrazené máš nebo ne, doku je nedáš do pole Skrytá, jestli se Ti jedná o tohle.

No v tom je ten háček. V adresáři mám nastaveno "Zobrazované jméno", pouze jméno. Když vložím adresáta samostatně do "Komu", "Kopie", "Skrytá", tak se zobrazí pouze jméno. Jak ale vložím vytvořenou skupinu do "Komu", "Kopie", "Skrytá" a rozbalím ji na úpravu, tak se mi zobrazí jak jména tak e-mail adresy. A to je špatně. Děkuji Míla