» Poradna » Programy

Znatelný snížení výkonu

Zdravím, poslední dobou si všímám znatelných poklesů výkonu a netuším čím to je. Neexistuje nějaká aplikace na změření výkonu hardware nebo nějaké rady co a jak ?

Odpovědi na otázku

to mas ako ked si kupis npvy dom a do schranyk ti nahadzu letakyTi sa stazujes ze sa ti zo schranky teraz zle vybera posta

Pokles výkonu může být způsoben vyšším věkem.

Stáří je +- půl roku a ne opravdu se mi to jen nezdá protože dřív sem hrával např Heroes and generals na vysoké 80 fps dnes mi to jde na nejhorší 40 fps a to ji u jiných her

Je vidět že jsi dost nechápavý když jsi nepchopil narážku na věk..... Asi jsi taky moc mladý

Tak to máš třeba něčím zasviněné. Použij např. malwarebytes. Těžko říct, s poskytnutými informacemi se dá jen hádat.Může být málo paměti, může být plný disk až po střechu .... a spousta dalšího.

Problém srovnatelný se zápachem v bytě, který se dlouhodobě neuklízí.

Hardware rozhodně stářím výkon neztrácí. Takže buď je tam něco, co znemožňuje plný výkon dosáhnout (blbé chlazení) a nebo ten výkon něco odebírá (malware).