» Poradna » Programy

Změna Reframes hodnoty z 8na4 u mkv. souboru

Dobrý den
potřebuju poradit jak mam u FullHD video souboru ve formátu mkv. změnit hodnotu ReFrames na 4 aby byl soubor mozny přehrád na LCD TV jestli nekdo zná řesšení nebo njaky program který by to umoznil tak mi prosim poradte. předem diky za odpoved

Odpovědi na otázku

Bude potřeba tuším znovu enkodovat video a program můžeš použít jaký chceš který svede enkdodovat z mkv do mkv, já doporučuju megui.

Jo a testni si to na nějakém krátkém videu, estli ti výsledné mkv přehraje TV, pokud ne, uprav nastavení aby ta TV ten mkv přehrála (popř. použij kontejner mp4 a ne mkv) a až budeš enkodovat celý film tak dej PC na pár hodin při enkodování do ledničky (jsou uhorka, platí jen pokud nemáš klimatizaci).