» Poradna » Mobily

Změna operačního systemu z wp na android ?

Ahoj vsichni... Chtel by jsem se zeptat jestli jde zmenit operacni system v mobylu Nokia Lumia 520. Na android... Nemam s temito vecmi zadne zkusenosti, a tak bych byl rad kdyby jste mi poradili jestli to vubec jde a po pripade jak ? Dekuji z odpovedi..

Odpovědi na otázku

Nejde.

Co je to mobyl?

každopádně by mně zajímal důvod

Jelikož nikdo zde (troufám si tvrdit) neví co je to "mobyl" - tak radu nečekej....

ne mobyl, ale mobil... mobilní telefon proboha Nokia Lumia 520

Napsals ale mobyl, tak se nedovolávej boha, ten tě češtinu nenaučí A ne, předělat WP na android nejde, to sis měl rozmyslet před nákupem.

 |   |  ChromeOS Chrome 44.0.2403.156

nie nejde..Microsoft nemá otvorený OS a ani hardware, tým pádom sa nedá urobiť ROMka, ktorá by tam išla naflashovať

 |   |  ChromeOS Chrome 44.0.2403.156

a okrem toho by bol Android na tom hardware-i pekne spomalený a zasekaný..Windows Phone je dobrý systém aj na danom stroji

Ty jsi zpomalený a zasekaný...