» Poradna » Programy

Změna jazyka

Dobrý den,Koupil jsem nový notebook Lenovo g505s a běží mi v jazyce anj, přitom jsem si při instalování všude zvolil CZE, klávenici mám normálně českou ale meny windowsu je v anglickém jazyce. Poradí někdo? Mám tu windows 8.1Díky

Odpovědi na otázku

CZ si musíte doinštalovať, je to jednoduché, kliknite na ovládací panel, jazykové nastavenia a dajte pridať CZK a nastaviť ako východzí jazyk, je to len pár MB.

Právěže ji tam mám doinstalovanou, ale když dám zvolit jako primární, tak to nejde zvolit.

Něco jiného je jazyk klávesnice a něco jiného je jazyk OS.

Taky mě mohlo napadnout že se změny projeví až po restartu :D už top jede díky a omlouvám se za zbytečné téma.