» Poradna » Programy

Změna jazyka ve wordu

Ahoj, ve Wordu jsem měl možnost změnit jazyk na liště dole (vlevo myslím), ale teď mi nabídka zmizela. Nevíte proč a jak ji vrátit zpátky? Používám Word 2016Díky

Odpovědi na otázku

Nemáš nastavený režim Čtení na celé obrazovce?Neinstaloval jsi nějaký plug-in do Wordu?

Režim čtení jsem jednou omylem zapnul. A žádný plugin nemám

Požádej o pomoc kouzelníka:appwiz.cplMS Office 2016 -> pravomyš -> Změnit -> Opravit

Díky moc za radu :) Pomohla

Naštěstí Word 2020 bude mít možnost vrátit se do prostředí 2003/2007 pro možnost jednoduše napsat dokument