Změna funkce u klávesnice Dell Vostro 5471

Zdravím, prosím o radu ohledně změny funkce u klávesy CapsLock. Dříve jsem byla zvyklá, že po zapnutí CapsLocku jsem mohla psát číslice v horní části klávesnice, u Dell Vostro 5471 to takto nefunguje, zobrazují se pouze velká písmena. Nebaví mě neustále přidržovat shift. Jde s tím něco dělat?Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Standardní chování je psaní velkých písmen. Číslice se prostě píší se shiftem.

To je možné, já ale předtím používala Lenovo a tam to bylo jinak. Existuje jiná možnost?