» Poradna » Mobily

Žlutý flek na zadním krytu Iphone 6s

Po měsíci užívání se mě na zadním krytu, Iphone 6s, udělal uprostřed žlutý flek. Telefon po celou dobu nošen v krytu a nikde mě nespadl. Čím to může být popřípadě co bych s tím měla dělat. Telefon mám samozřejmě ještě v záruce. Je to moje vůbec první zkušenost s Applem a jsem z toho nešťastná.Moc děkuji za případné informace...

Odpovědi na otázku

A zkoušelas ten žlutý flek vydrhnout vlhkou hadrou? Ten hliník není hladký a usazují se tam nečistoty. Z čeho je kryt? nemohl pouštět barvu? (Nějaký barevný plast, nebo jakákoliv kůže)

Žlutý flek jako reklamaci nikdo neuzná. Příště si kup něco levnějšího nebude se to obarvovat a ještě ušetříš.

Mám bohužel úplně stejný problém a mobil mi taky nikdy nespadl a nosím ho v krytu

Já bych to asi taky tipoval spíš na vadu toho krytu. Jestli to byl nějaký z aliexpressu, tak bych se tomu ani nedivil. Stalo se mi něco podobného u starého telefonu. Před časem jsem si ale koupil iphone a s ním i kvalitní kožený kryt, konkrétně tento: https://www.finecase.cz/pouzdra-obaly-na-iphone/i... Myslím si, že u toho nic takového nehrozí.