Zlomená pojistka u GK

Zdravím, předem upozorňuji, že se nevyznám v počítačích. Jedno dne sem spálil celý počítač, a chci si ho rozebrat, ale u základní desky je u té sběrnice( nebo co to je,) je čvoček na odemknutí GK a já jsem omylem tlačil na druhou stranou až jsem ho zlomil. A teď co mám dělat abych vytáhl tu Gk. ??

Odpovědi na otázku

Když jsi tu pojistku ulomil tak už snad vytáhnutí grafiky nebrání nic ne? :D

Ba naopak, nejde to vytáhnout.

Aj mne sa ulomila tá poistka , ale po zatlačení karty a pomykaní v pravo-ľavo ulomok vypadol . Skús malé násilie , v medziach zákona.

To není o znalosti v počítačích, ale obecně o technických dovednostech a ještě obecněji o zručnosti. I když to náhodou byla grafická karta, takové všelijaké cvočky, výstupky, západky...nemají s PC nic společného, je a jen to, že i tam používají, mimo "milion" dalších věci, kde podobně věci používají.