» Poradna » Mobily

Zlepšení kvality videa po renderaci do HD

Ahoj, když je na YouTube video v 360p a potřeboval bych to v lepší kvalitě, tak pokud si to video stáhnu a vyrenderuju do HD kvality, zlepší se mi kvalita, nebo to bude stejné?Díky

Odpovědi na otázku

A zkusil jste použít, pokud vůbec se ještě vyskytuje ve vaší kebuli, Poirotem oblíbenou buňku?Bude to dokonce horší. Vysvětlování je ve vašem případě ZJEVNĚ naprosto zbytečné.

Pozn. Jo tak, vy jste odporná trollovská zrůda!V tom případě ostatní varuji před zbytečnou snahou a NEKRMIT tu zrůdu.

Jasně, ten renderovací software si vymyslí chybějící obrazové body pro vyšší rozlišení :D Jasně, pár výhod to mít bude. Kvalita obrazu se tím převzorkováním a novou kompresí sice trochu zhorší, zato bude video zabírat mnohem větší objem. Takže ideálně to převzorkuj do 4K :D

Perpetuum mobile opravdu ještě nikdo nevynalezl :) . Video bys mohl akorát v editoru doostřit, ale to je tak vše. A renderovat video ve 360p rozlišení do HD? Zbytečnost, počet obrazových bodů je strikně dát rozlišením videa. Takže odpověď zní, ne-e nepůjde to.