» Poradna » Mobily

Zkopírovanie sms na USB

Prosím o pomoc.Podarilo sa mi nainštalovať PC SUITE, načítalo mi smsky v počítači, ale ani za svet ich neviem uložiť napr. do MS Excel a pak na USB alebo vytlačiť si ich. Poradí mi niekto prosím vás ? Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Ak tie esemesky niekde vidíš, označ ich myšou, na označené klikni pravým tlačítkom myši a ľavým zvol kopírovať. V MS WORD daj po kliku pravým vložiť a po prípadných úpravách môžeš dať vytlačiť, prípadne ulož napr. do Moje Dokumenty a odtial môžeš odoslať tento textový súbor na USB Klúč.

Ďakujem. Toto ovládam, len práveže to mi nejde urobiť. Nedá sa mi to skopírovať do wordu ani excelu. do wordu sa mi to skopíruje iba ako súbor - každá smska zvlášť a do excelu mi to vôbec nejde.predtým som to mala v exceli, ale ani za svet si neviem spomenúť ako som to tam dostala.

Použij export zpráv do formátu .csv, ten pak snadno otevřeš v Excelu.

je to v menu Súbor