» Poradna » Programy

Ziva plocha

Ahoj chci se zeptat jak nastavim menici se obrazky na plose? Treba vyberu si 3 fotky a chci at se na plose promitaji jak na to? dekuju

Odpovědi na otázku

Bezny uzivatel Plochu ani nevidi. PC pouziva na prehliadanie webu, na upravu obrazkov, videa, hudby, na postu a niekto na hry. Kedy vlastne cumis na Plochu?90% PC sa dnes uspava, hibernuje, plocha je nezaujimava.Alebo mas tak silny procesor a vela RAM pamati, ze cely system potrebujes spomalit prezentaciou PowerPoint na Ploche?Ako chces, ale negativne rady nedavam.Ked sa chces hrat, na to su hry. OS na hry je blbe riesenie.

Nechápu proč tolik kritiky na tento dotaz. Však tuto funkci Windows 7 přinesly při jeho uvedení a není nutné kvůli tomu instalovat aplikaci třetí strany.Pro tazatele. Klikněte pravé tlačítko myši na ploše - zvolte poslední položku Přizpůsobit - zde klepněte dole na Pozadí plochy - zafajfkujte několik obrázků a dole si vyberte interval, v jakém se mají zafajfkované obrázky měnit, případně zda-li se mají přepínat postupně nebo náhodně http://s20.postimg.org/4tum9s23x/screenshot_11.png .

Btw. , na Full HD monitoru není leckdy nutné používat aplikace maximalizované a pozadí se tím pádem z části zviditelní. Takže v tomto případě hraje tapeta z menší části svojí roli http://s20.postimg.org/rwl58y3l7/fullhd.png .Osobně jsem také zastánce jedné barvy na pozadí, ale někomu to může lézt časem na nervy :) .

Nie si tu prvy den na to aby si pochopil, ze 99,999% (co hranici zo statistickou odchylkov), takze 100% zucastnenych ma dotaz: jak zvysit FPS, jak zvysit frekvenciu CPU, jak pretaktovat grafiku, jak jak zvysit frekvenciu RAM, jak zvysit..., jak zvysit...,jak zvysit...Nikto este nechcel navod, ako posrat vykon v hre XY, tym ze na ploche bude animacia, ktoru nevidim (a ani nechcem, pri hrani), ale bude mi "zrat prostriedky OS".Co je to za chlopotina?Tvoj priklad je presne ten, ze ked si potrebujem vycitat na ploche potrebne informacie, tak nejake "menici se obrazky na plose" je totalna hovadina, ktora mi odputava pozornost a nepridava ziadne informacie, skratka blbost.Opakujem: Ked sa chce autor hrat, na to su hry. OS na hry je blbe riesenie.

Ale to neznamená že tazateli neporadíš kde se tato funkce v systému nachází ne? Pak si bude akorát razit cestu aplikací třetích stran, která bude pro něj větším utrpením než pár kliknutí na ploše :) . A nechápu co máš pořád s hraním her, když se zde o nich nikdo nezmínil. Ale budiž, když už jsme u hraní, tak já osobně hraju hry nejraději v okně, abych je mohl snáze minimalizovat, tudíž jsme opět u plochy a tapety. Je to věc názorů no.

Vždyť to už je tu běžné, vymlouvat tazateli jeho záměr. Někteří jsou horší, jdou do urážek. Znal jsem chlapa co měl v bytě plno efektů. Já bych to nesnesl aby se mi něco točilo v místnosti či blikalo,sem tam zvuk. Dokázal u toho hrát šachy - já ne.

Máte trošku dlouhé vedení. Hraním si je zde sarkasticky myšleno to domršování systému zbytečnými funkcemi, které jsou jen na to aby žraly výkon. Navíc když budu mít aplikaci částečně minimalizovanou, tak mne bude pozadí plochy rozptylovat a pokud se ještě bude každou chviličku měnit, tak o to víc mne to bude vyrušovat od práce.Když se tady někdo zeptá na CC Cleaner nebo crackování sw, tak mu také většina poradí, že je to blbost.

SGvagon:Nevšímej si ho, 123 je asi nějakej mentál nebo se mu naplnila vejce a nemá je kde vysypat, teda pokud nějaká má

123:Tazatel se neptal a nepíše, že si chce hrát a SGvagon mu relevantně odpověděl, tak nepřevracej výrazy, nevymýšlej svoje varianty a hlavně je nikomu nevnucuj.Nikoho nezajímá, co TY preferuješ nebo ne, to si nech pro sebe. My víme, že to myslíš dobře, ale vykoupej si nohy ve studený vodě... seš nějakej horkokrevnej, poroučet můžeš doma...

Dekuju vsem za odpoved nevim proc tolik kritiky kvuli par obrazkum na plose aspon ze se tu nasel nekdo rozumny kterej mi poradil dekuju

Prostě většina lidí používá počítač na práci (případně zábavu) a ne na koukání na prázdnou plochu. K tomu slouží fotorámečky, které přijdou navíc na desetinu či spíše dvacetinu ceny počítače a odvedou stejnou práci. http://www.alza.cz/foto-video/fotoramecky/10...

Davide přesně jak píšeš "většina lidí" ... A ti ostatní ho maj jenom pro zábavu,atd Proto co člověk,to jiný názor...Já mám noťas na zábavu,práci jsem automechanik,o víkendech pomáhám v těžbě dřeva.Takže třeba já mám nastaveno měnění pozadí,a musim říct,že když u kompu nesedim,a mám ho zapnutý,tak občas na monitor kouknu,co je tam zrovna za fotku .A že by mi to žralo výkon?V kompech se moc nevyznám,sem jenom běžný uživatel,ale pokles výkonu rozhodně nijak a nikde nepociťuju .Takže když chce někdo měnící pozadí plochy,nevidim na tom nic špatnýho

Goldon:Si jich nevšímej, vem si jen to, co se ti hodí a ty "kritiky", co vrčej, nech je bejt, oni se vyplácaj a vyšuměj sami...

No co, zavřeli hospodu a toho kdo chtěl něco vyvracet, se další pokusili zklidnit.To víš, kde je pivo, býva živo i když je to sedativo (to pivo) . Dej si tam co chceš, když se ti to líbí. Tvůj přístroj, tvoje peníze....

Zdarec,nevim,jestli je to u Win7 stejný,ale když klasicky kliknu Přizpůsobit,tak u Pozadí plochy mám "prezentace" ,kde si vyberu obrázků kolik chci,a je tam možnost "změnit obrázek v intervalu.. ",a je to Prezentaci normálně používám,mění se mi cca 40 fotek po 30ti sekundách-neni to špatný

Já to měl na 8kách https://www.youtube.com/watch