» Poradna » Ostatní

Zhodnocení monitoru

Dobré odpoledne, Chtěl bych po váš zhodnotit tenhle monitor. Popřípadě vybrat nějaký jiný. Nejlepší by bylo vybrat nějaký z toho "Masakru cen". https://www.alza.cz/24-iiyama-g-master-black-... Děkuji.

Odpovědi na otázku

Jo ještě sem zapomněl dodat, že monitor bych používal na PS4.

To snad vadí ? Pokud vím tak u toho jednoho není žádná odpověd. A u toho druhého mi byl doporučen Benq který mám samozřejmě poznačený. Ale narazil sem na tenhle monitor na kterém je podle mého názoru supr cena tak se ptám jestli je taky vhodný. Nevidím na tom nic špatného

"...Nevidím na tom nic špatného..." Pochopitelně, že je to krajní neslušnost, to nemáte čím pochopit.Odjinud: "...Radši založím tisíc vláken než si objednat nějaký šunt..."Takže Trolla dokrmit a nechat chcípnout!"Upozornění bylo odesláno."

Takže v normálním životě nemyslím ten váš virtuálním ve kterém očividně žijete je podle váš neslušné se víckrát zeptat? Nemyslím si že tahle stránka je nějak vytížená, že to tady někomu vadí kromě vás. Který má zapotřebí komentovat na dvou poradnách a lézt redakci do análního věnce. Ani bych se nedivil že jste si to souhlasím dal sám. Někdy by bylo možná lepší nežít jen za monitorem a procházet poradny a hledat do koho si rýpnout, Upřímně je mi úplně jedno nějaké upozornění. Nikdy jste se nezeptal víckrát jak dvakrát nebo třikrát na něco ? Neřeknu kdybych to tady spamoval co hodinu. A komentoval si to stylem "prosím poraďte¨". Vždycky čekám trpělivě. Akorát sem našel monitor který mě zaujal slevou, tak sem se slušně zeptal. Nevím co berete teda za neslušnost , ale tohle mi rozhodně neslušné nepřijde. V čem je to neslušné vlastně ? To že jste to vašim chytrým komentářem okomentoval to je možná neslušnost. Místo napsání jaký ten monitor je jste si dokonce dal ten čas najít vlákna a zkopírovat je. Komu tohle za to stojí ? Místo hloupého přehlídnutí? Otevření a zase zavření s tím, že už jsem to tady měl ? To tady chcete sbírat souhlasím ?

Dal sem si tu práci a taky sem něco našel. http://imgur.com/a/weRtg http://imgur.com/a/DFOmq . Jak se tak koukám tak v rýpaní jste mistr.

Neslušnost je taky někomu nadávat do spratků aniž byste o jeho rodině něco věděl

Vice dotazu na tu samou vec je ve sve podstate spaming.Jinak k dotazu: s tim GW2x70 se asi chyba neudela, u toho druheho japonce vidim odezvu 1ms = TN, takze to asi ne.ps. vzal jsem info z predeslych dotazu, co sem "ms" hodil na nakouknuti

Jo děkuji moc :)

Ke konzoli PS4 ideální (HDMI).Dobře použitelný i pro PC (DVI).