» Poradna » Mobily

Zhasínání navigace při telefonování

Ahoj, neumíte někdo poradit na následující problém? Mám Samsung Galaxi S3 a v něm navigaci CoPilot Live (časem možná jinou). V případě, že jedu autem a někdo zavolá (mám propojeno přes Handsfree), navigace zhasne a objeví se menu pro hovor. To zůstává i při přijetí hovoru a navigace se zpět objeví teprve při zavěšení.Je to problematické zejména ve městě, kde je třeba vidět na odbočky, hlasové navigování mi nestačí. V případě složitější dopravní situace je to ke vzteku.Je nějaký způsob, jak potlačit zhasínání navigace? Ideálně ihned po přijmutí hovoru. Tedy tak, aby hovor probíhal, ale na displeji běžela navigace.Případně lze nechat navigaci rozsvícenou a na hovor upozornit jinak.Ještě bych měl druhou část dotazu, šel by naklonovat obraz z telefonu do autoradia Bolero?Moc díky, pěkný den

Odpovědi na otázku

Pokud CoPilot (nevim, nepouzivam) nepodporuje funkci Always on Top, jako napriklad Waze, tak mas zrejme smulu.

Aha, nic takového jsem nenašel. Je to obecné, něco, co by mohli využívat i jiné aplikace. Nějaké systémové nastavení, které by určilo přednostní zobrazení dané aplikace, případně doporučit nějakou aplikaci, která by takové systémové nastavení uměla vytvořit. Díky Honza.

No pokud je pro tebe navigace životně důležitá a telefonování taky, tak bych zauvažoval o koupi samotné GPS, vždyť to tolik nestojí a ten komfort při jízdě po městě je úplně někde jinde, mám taky navigaci v Lumii a přesto raději čučím na Garmina.

Nevidim nejmensi duvod. Telefon mam pre BT propjeny s audiosystemem, kdyz nekdo zavola, nez zvednu, zobrazi se kdo vola, pote se prepne zpatky do navigace. Komfort nijak netrpi. Proc tahat dalsi kram? Takze je to jenom o volbe te spravne navigace.

Propojení řeším setejně, jen se mi přepne do navigace po skončení hovoru. Jakou používáš? Díky

Životně důležité není ani jedno. Jeden přístroj mi bohatě postačuje. Komfort mi přijde stejný s jedním přísdtrojem, jen řeším tu technickou drobnost. Holt se budu muset podívat po jiné aplikaci. Loučit se mi s ní nechce. Bez problému mě vč. radarů provádí evropou, aktualizace má zdarma. Před nedávnem jsem absolvoval Norsko a zpět.