» Poradna » Notebooky

Zenbook UX410UA

Zamiloval jsem si tento notebook, vzhledem k tomu jak je malý a pohledný.. https://m.alza.cz/asus-zenbook-ux410ua-gv01... ALE - chci hrát cs:go, nebude to problém? Jinak ho mám klasicky na věci do školy(excel, powerpoint, word) a filmy.. Někdo osobní zkušenosti s hrama na tomto ntb? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tohle je na hry v podstatě nepoužitelný stroj. Grafická karta je slabá a chlazení taky neudrží dlouhodobě základní frekcenci procesoru. CS:GO se na HD620 v 1366x768 dá hrát, otázka je na kolik to bude fungovat s podtaktovaným procesorem někam na 1.7 GHz. Na náročné hry rovnou zapomeňte.