» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zavírání oken po kliknutí levého tlačítka na tab

Syn mi na počítači něco namačkal a od té doby se mi děje, že když kliknu na tab v chromu (normálně levým tlačítkem), tab se zavře. Nevím, jak to vrátit do původního stavu, aby se mi ten tab namísto zavření zobrazil. Poradíte?

Odpovědi na otázku

Zeptejte se syna, asi si pohrál s kofigurací celého chromu nebo stáhl nějaký doplněk. Jedině Váš syn by měl vědět na co všechno kliknul, že se mu zrovna tohle povedlo.

Zdravim ! Sice pozde, ale koukam, ze Vam SGVagon dal opravdu chytrou radu obratem. Nevim, jaky pouzivate operacni system a tak jen velmi obecne. Vas Chrome dostava klik prostrednim tlacitkem.Melo by se to opravit, podrzite-li stisknute prostredni tlacitko na par vterin ( cca 4 ) v nejakem Chrome okne.Prenastavite to treba i v konfiguraci mysi. Zobrazi-li se spravna konfigurace zmente treba nastaveni praveho tlacitka ulozte a pak si vratte zpet, jak potrebujete.