» Poradna » Web a internet

Zásuvný modul Shockwave Flash

Zdravímněkolikrát denně se mi při prohlížení internetu zasekne prohlížeč ( Firefox ) a vyskočí hláška: zásuvný modul Shockwave Flash je buď zaneprázdněn nebo přestal reagovat... dám ukončit modul a většinou se prohlížeč zase "odsekne" nevíte co s tím abych se toho zbavil?díky

Odpovědi na otázku

odinstaluj Shockwave flash :)

Mě pomohlo až zakázáni plugin containeru i když to není zrovna ideální řešení.

Zkusit Shockwave přeinstalovat http://get.adobe.com/shockwave/ ?