» Poradna » Notebooky

Zasekávání kláves u notebooku

Zdravím, mám problém se zamrzáním kláves. Příklad: hraji hru a držím klávesu W, proto moje postava běží dopředu, když ale klávesu pustím, postava stále nějaký čas běží. Neví někdo v čem je problém, děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

To není vadnou klávesnicí, ale nedostatečným výkonem (v podstatě něco jako lagování)

V tom případě nevím, proč se to neděje i u jiných pohybů(kláves) a i v jiných hrách(méně i více náročnějších)se to děje naprosto stejně stále u klávesy W

No tak připoj jinou klávesnici, když si myslíš že je tím a uvidíš...

Mám ten istý problém a výkonom to určite nebude pretože mi to začalo robiť len teraz a hrám tie isté hry čo predtým.

Stejný problém. co jsem tak vypozoroval, dělá mi to pouze při zahřátem PC. Až po nějaké době hraní. První hru relativně funguje, druhou trochu blbne, no a třetí jako bych měl autorun.