» Poradna » Notebooky

Zasekaný PC

Zdar mohl bych se zeptat mam nootebook asi 3 měsíce starý a když si chci něco zahrát tak se mi to LAGUJE a hraju např jenom minecraft a jde mi na 20 FPS občas i na 5 atd můj hardware:Grafika Nvidia geforce 940 MProcesor Intel core i 7Disk 1 TBWIN 10Ram 8 GBCož se mi zdá jako celkem slušný pc a sekají se tak staré hry nechápu.. DÍKY za všechny odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Lagy jsou způsobené internetovým připojením, to nemá nic společného s nizkýma fps... Takže má to nízké fps, nebo to má fps propady? U offline hraní nemůžeš mít lag... Našel sem na netu pár problémů s minecraftem na dedikované grafice, dokonce to prej pak běhalo lépe na integrované (wtf ?) - because Java prej... Dělají ti to i jiné hry ? Máš drivery od výrobce ? btw: To i7 je Učkový počítám...

Jj tvrdíš špatně když hraju offline tak se mi to taky laguje :(

Právě že asi nemam drivery od výrobce stahnul jsem si driver booster takže spíše ne a chvilkami jsem měl i gta 5 a ty mi šli asi na 35 FPS

Prečo ľudia nedokážu pochopiť, že ovládače sa sťahujú zo stránok výrobcu HW a nie cez boostery?

driver boostery, cleanery, antiviry, boha lidska blbost me neprestava prekvapovat kdyz vidim co si kdo dokaze stahnout do PC

Tak jako já jsem se stím nechtěl sr*t myslíte že když si dám nootebook do továrního nastavení že se ty ovladače vymažou ???

A dají se tam ty od výrobce a půjde to líp ??