Záruka na pc

Zdravím, měl bych na Vás dotaz. Pár týdnu zpátky jsem si koupil na alze počítač Alza GameBox RTX2060 PLAYzone BYOC edice Black. Už po pár týdnech byl ale extrémně zaprášený, především zevnitř, a tak jsem se rozhodl ho otevřít a opatrně stlačeným vzduchem vyčistit. Chci se zeptat, jestli jsem tím otevřením počítače neztratil záruku. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Pokud na té bedně někde byla pečeť, kterou jste porušil, dříve se např přelepoval jeden šroubek, nebo zezadu jak je ohyb a uchycení šroubů. Pa by s tím mohl být problém. Ale jinak asi ne.

Opravdu nevím o žádně pečeti, nevím, co si pod tím mám představit. Počítač šel lehce sřoubovákem otevřít.

Pokud by tam nejaka pecet byla, zadny problem by nebyl.U Alzy to fakt nehrozi a mnozstvi nesolidnich prodejcu, kteri by se takhle nezakonnym zpusobem pokouseli sikanovat zakazniky, je dnes uz naprosto minimalni. Pred dvaceti lety bylo hur, tehdy to darebaci zkouseli ve velkem a mnoho laiku na to (ke sve skode) skocilo.

Tím o záruku fakt nepřijdeš, ani kdyby tam byla pečeť. Ale pokud to máš za pár týdnů zaprášené jako prase, že to musíš čistit, měl bys řešit zdroj prachu. Umístění PC vedle brusky na sádrokarton není ideální.

Nebo si detsky pokojicek uklizet casteji nez 2x rocne .

Ne, pokud jsi nic nepoškodil, o záruku nepřijdeš.

pokud teda nebydlí na Sahaře a nebyl to písek

Záruku ztratíte pouze pokud tu věc vy nebo někdo zničí.