» Poradna » Web a internet

Zapomenuté heslo

Dobrý den, registrovala jsem se na jedné stránce, ale bohužel jsem zapomněla heslo a jelikož jsem nechtěla dostávat spamy, tak jsem použila dočasnou e-mailovou adresu. No teď jsem si chtěla změnit e-mail na svůj a uvědomila jsem si, že nevím to heslo. Na stránce jsem stále přihlášená (skrze zapamatovat si mě na tomto počítači), ale v Nastavení-Hesla a formuláře-Spravovat hesla jsem tu stránku nenašla. Je nějaká možnost, jak získat heslo zpět? Nechtěla bych se registrovat znovu, abych neztratila data tam.

Odpovědi na otázku

Každý solidní web Ti zašle přihlašovací údaje a heslo emailem.Vyzkoušej se přihlásit.Ono se něco bude dít.

Použila jsem dočasný e-mail služby http://10minutemail.com/.

Mě solidní web poslal heslo na email, do kterého jsem zapoměl heslo

Taky už jsem psala na podporu, ale moc od toho neočekávám.

Tak dočasným emailem se přihlašovat je nesmysl.Po něm nezůstávají žádné stopy,k tomu je určen.Budeš muset se přihlásit úplně od počátku.

A mít sešitek, kam si napíšu vše použité při zakládání mailu a kde je sešitek si napsat do kalendáře tištěného.

Sice mi to ukázalo více hesel, než samotný google chrome, ale stejně tam není.

Pokud mas ulozene heslo, tak treba cez http://www.nirsoft.net/utils/chromepass.htmlPokud nemas, tak jedina moznost je exportovat cookies, aby se dali znovu pouzit.Pro priste si vytvor nejaky gmail a ten pouzivej na spam registrace a pod.

Taky jej to tam nenašlo. Nevím, zda jsem zaklikla "zapamatovat heslo" nebo jen "zůstat přihlášen/a".

v tom případě smaž cookies a máš po problému

Možná jsem udělala chybu s e-mailem ale ještě nejsem tak blbá, abych si smazala cookies...

A neexistuje nějaký způsob, jak získat ze souboru cookies to heslo? Ta stránka nevyužívá HTTPS na přihlašování.