» Poradna » Počítačové sítě

Zapoměl sem heslo od Gmailu, zkoušel sem ho obnovit,ale bez úspěšně

Dobrý denMám jeden probém a ten zní takto:Zapoměl sem heslo na svůj účetKdyž sem zkoušel obnovit takto po mě chtělo pár otázek na všechny sem odpověděl co nepřesněji a i přesto mi google napsal, že nejsou dostatečné informace o tom, že je gmail můj. Poradí mi někdo? Předem díky

Odpovědi na otázku

Moje rada zní:Hlavně se z toho neposer a zřiď si nový účet.. A nezapomeň si přihlašovací údaje zapsat do notýsku, ty zapomnětlivý Joudo..

nebo se neodhlašovat

počkej, já napíšu gůůglu aby ti to heslo poslal

Kdybys nebal lord, možná by si z tebe nedělali místo kde slunce ne ...Takže záložní mail nemáš, na telefon taky ne, jen G+ profil ....

Já zapomně heslo dávno tomu, ale dlouho jsem do mailů chodil přes G+. Kam nemůže angličan muže Čech a Rus

Je víc než komické, vidět někoho se zárodkem "Lord" a zároveň prototyp blbce s tak katastrofální češtinou.

Nick fakt blbej, ale češtin, krom dělení věty (na to že je angl.) nevidím problém a to jsem měl z jč trojku.

Jsi tak asi na jeho úrovni - minimálně sedm chyb, nevyjímaje hrubky.

w.w.w. a to hodnotíš můj jeden vstup nebo všeckých tři tadyk ?

Smůla, vytvoř si nový účet. Není žádná tajná cesta, jako přesvědčit google, aby ti dal přístup, pokud si není jistý. Musíš pochopit, že pro google a každou jinou velkou firmu je zásadní problém, kdyby nedostatečným ověřováním dala přístup neoprávněnému uživateli. Pokud si nejsou jistí, tak raději v rámci bezpečnosti nedají přístup oprávněnému uživateli. Jeden nespokojený uživatel je pro ně mnohem přijatelnější, než bezpečnostní skandál :) Takže se s tím budeš muset smířit...

A v prohlížeči to heslo nemáš uloženo? To jsi každé přihlášení vyplňoval login a heslo?

To že má nastaveno automatické přihlašování vůbec neznamená, že musí mít heslo uložené v prohlížeči. To jsou dvě zcela odlišné věci. To automatické přihlašování využívá identifikaci pomocí uložené cookies, ale v ní není heslo nijak obsaženo. A mám pocit, že heslo do Google služeb vůbec v prohlížeči uložit nejde.

Špatně jsem se vyjádřil. Myslel jsem nabídku uložení hesla. Mám 2 účty gmail - většinou všechny prohlížeče ukládají hesla a je možné je v prohlížeči najít. Většinou Nastavení > Zabezpečení >správa hesel nebo něco takového.Pokud byl přeinstalován systém tak je samozřejmě smůla.Také pokud byl použit čistič typu CCleaner.Pokud tazatel neví heslo, tak asi do emailu moc nechodí a proto si ho nepamatuje a potom nic nebrání tomu založit si nový účet.

Znám dva chlápky kteří by ti mohli pomoci. Nějakej Sergey Brin a Larry Page. Obrať se na ně, zařídí to.

Kontakt na tyto osoby?

Palo Alto - město v oblasti San Francisco Bay Area.

Ale jinak jim můžeš napsat na jejich soukromý mejl ve tvaru jmeno.prijmeni@seznam.cz.

Až budeš vytvářet nové heslo, tak tady máš návod.http://www.imagehosting.cz/

Pokud sis nenastavil k emailu ani telefonní číslo, tak smolík.