» Poradna » Mobily

Zapomel jsem heslo na gmail

zdravim. nevim jak mohu zjistit heslo na gmail kere jsem zapomel

Odpovědi na otázku

vy nijak

zaponute heslo. gmail.

Zjistíš to tak, že si vzpomeneš.

Například použitím funkce na obnovu ztraceného hesla. Já mám například google účet spárovaný s telefoním číslem, takže si můžu nechat zaslat nějaký kód jako sms a tím si heslo obnovit. Google nabízí celkem dost možností. Záleží co z toho jsi měl v účtu nastavené a aktivované.Pokud jsi tam neměl nic, tak ti ten účet asi ani chybět nebude. Takže si klidně založ nový a na ten současný zapomeň.

Súhlas. Ja tiež mám spárovaný telefón, ale ešte pre istotu mám v Gmaili aj sekundárny odkaz na záložný e-mail. Takže v prípade "zabudnutia" príde mi odkaz na obnovu hesla na ten druhý e-mail. A naopak.... na sekundárnom mám zase ako záložný uvedený práve g-mail. Teda akási krížova záloha...

A doplním....Zabudnúť heslo na schránku, ktorú často niekto používa - nechápem. Veď práve účet G-mail je previazaný s kopou iných aplikácii od nich. Aj keby mal automatické prihlasovanie - aspoň jednu aplikáciu (min.) nepoužívať s automatickým prihlasovaním - a takto musí to heslo zadávať - teda musí používať aj mozog.

Proběhneš se po náměstí, nebo za humny, to pomáhá na okysličení organismu. No a pak koukneš na nápověduhttps://support.google.com/mail/answer/41078

pokud ho máš zapamatované v prohlížeči, tak ho zjistit v něm

Zapomnel jsem heslo

Babideda1

Jak si změnit zapomenuta heslo gmail

zabudla som heslo

zapomenuté heslo gmailu

Zapomela jsem prihlasovaci heslo,muzete mi prosim pomoci?Dekuji Kosova

musel jsem provést tvrdý restart na tel.Samsung Galaxy xcover 3 a ted to chce po mě heslo na gmail..ale to jsem právě zapoměl,můžete mi poradit prosím jak to vyřešit?